Monter Urządzeń Chłodniczych

RALCO TECHNIC SP Z O O

Warszawa

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 3253008, z dnia 2020-07-06

Rok założenia firmy: 2007 – działalność jednoosobowa.
Rok 2019 – 105 osoby pracujących na etacie.
Ekipy serwisowe – 11.
Ekipy montażowe – 9.
Samochody – 27.
Realizacje: Polska, Ukraina, Azerbejdżan, Mołdawia, Izrael, Słowenia.
Liczba wykonanych obiektów > 600.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • montaż urządzeń chłodniczych i podzespołów, prace montażowe i instalacyjne

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w montażu urządzeń i instalacji chłodniczych
  • praktyczna umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów instalacji chłodniczych
  • podstawowa znajomość automatyki i elektryki
  • praktyczna umiejętność spawania gazowego / lutowania twardego
  • wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane chłodnicze
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia G1, F-gaz, lutowane twarde, podesty ruchome

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym zespole, gdzie inicjatywa i otwartość na zmiany są bardzo mile widziane
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy – telefon
  • Wynagrodzenie

Wynagrodzenie

Od 5000 do 8000 PLN

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter