Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Monter zabezpieczeń, alarmów oraz immobilizerów

Cygan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Marki

16 dni temu

Grupa Cygan autoryzowany dealer Toyoty poszukuję osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Marki

Obowiązki:

  • montaż zabezpieczeń w nowych samochodach

Oczekujemy:

  • znajomość elektryki samochodowej
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin na dwie zmiany
  • pracę w nowoczesnym salonie największego koncernu samochodowego na Świecie
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska oraz rozwijające umiejętności
Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter