Najnowsze oferty pracy

  • Naczelnik Wydziału ds. pracowniczych

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: nadzór i kontrola nad procesami rekrutacji, zatrudniania, wynagradzania, opracowania regulaminów pracy, premiowania i ZFŚS oraz nad sprawami organizacyjnymi, współpraca ze związkami zawodowymi, koordynacja spraw związanych z podnoszeniem kwalifikacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Naczelnik wydziału

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1870 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 44406

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca administracyjno-biurowa. Opracowywanie dokumentów, prace i czynności koncepcyjne i biurowe. Użytkowanie sprzętu biurowego (komputer, drukarka, kserokopiarka, niszczarka dokumentów). Zagrożenie korupcją.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
Budynek przy ul. Brackiej 4 jest częściowo dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Z uwagi na konstrukcję budynku utrudnione jest poruszanie się w nim osób niepełnosprawnych. W budynku brak jest windy umożliwiającej wjazd osobie na wózku inwalidzkim. W budynku znajduje się łazienka dostosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • kierowanie pracą Wydziału, w tym: organizowanie pracy podległych pracowników, nadzór nad realizacją zadań, nadzorowanie dyscypliny pracy, dokonywanie bieżącej i okresowej oceny pracowników oraz wnioskowanie w sprawach pracowniczych,
  • planowanie i koordynowanie działań związanych z utrzymaniem i rozwojem systemów eksploatowanych w Ministerstwie oraz wdrażaniem nowych technologii w zakresie infrastruktury teleinformatycznej Ministerstwa, w tym infrastruktury sieciowej,
  • nadzorowanie i koordynowanie opracowywania, wdrażania, stosowania i aktualizacji procedur obsługi użytkowników, narzędzi i rozwiązań informatycznych eksploatowanych w Ministerstwie,
  • planowanie, koordynowanie oraz na bieżąco monitorowanie wydatkowania środków publicznych (budżet resortu, rezerwy celowe, środki pozabudżetowe) na wdrażanie, utrzymanie i rozwój infrastruktury teleinformatycznej Ministerstwa oraz systemów użytkowanych przez pracowników resortu,
  • nadzorowanie postępowań przetargowych o udzielenie zamówienia publicznego na zakup towarów i usług pozostających w gestii Wydziału, w tym nadzorowanie przygotowania specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ), jak również przygotowania i realizacji zawartych w tym zakresie kontraktów (umów),
  • nadzorowanie i koordynowanie prac związanych z monitorowaniem systemów nagłośnienia, rejestracji i prezentacji dostępnych na salach konferencyjnych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 4 lata doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z eksploatacją systemów IT lub wdrażaniem i utrzymywaniem infrastruktury IT
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne
  • Wiedza na temat bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych
  • Umiejętność posługiwania się metodyką projektowania i wdrażania systemów ICT
  • Umiejętność identyfikowania procesów biznesowych i przypadków użycia
  • Komunikatywność
  • Umiejętność współpracy
  • Umiejętność organizacji pracy i orientacja na osiąganie celów
  • Umiejętność negocjacji
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe