Najnowsze oferty pracy

  • Naczelnik wydziału polityki sprzedaży produktu​

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: kierowanie podległym Wydziałem w celu zapewnienia realizacji wyznaczonych celów, formułowanie propozycji w zakresie polityki sprzedaży usług udostępniania infrastruktury kolejowej będącej własnością Spółki, rozwój metodyki wyznaczania stawek...
Zobacz więcej ofert pracy

Naczelnik wydziału

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1720 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 52616

Warunki pracy

Budynek ul. Domaniewska 36/38:
Dostęp do budynku, szerokość ciągów komunikacyjnych i drzwi wewnętrznych dostosowane są do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wewnątrz budynku znajdują się windy ułatwiające poruszanie się, jak również łazienki dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

WARUNKI DOTYCZĄCE CHARAKTERU PRACY NA STANOWISKU I SPOSOBU WYKONYWANIA ZADAŃ
Częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz, wyjazdy służbowe.

Zakres zadań

  • Planowanie i zarządzanie pracą podległych pracowników oraz realizowanie zadań zgodnie z założonym harmonogramem pracy, w szczególności związanej z wdrażaniem i eksploatacją Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.
  • Akceptowanie korespondencji wychodzącej z Wydziału, w tym m.in. propozycje odpowiedzi na interpelacje poselskie, zapytania w trybie dostępu do Informacji publicznej, opinie w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego.
  • Nadzór nad realizacją zadań organizacyjnych i koordynacyjnych w zakresie bezpieczeństwa państwa, w tym obronności, w odniesieniu do sieci i systemów teleinformatycznych Ministra oraz nadzorowanie spraw związanych z planowaniem i realizacją zadań z zakresu organizacji łączności na potrzeby stanowisk kierowania państwem.
  • Koordynacja zadań związanych z opracowywaniem planu zamówień publicznych oraz planu budżetu niezbędnego do przeprowadzenia zamówień będących w kompetencji Wydziału.
  • Nadzór nad realizacją zadań w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego sieci i systemów pozostających we właściwości Departamentu.
  • Nadzór nad opracowywaniem i realizacją planów ciągłości działania dla infrastruktury krytycznej pozostającej we właściwości Departamentu.
  • Nadzór nad prowadzeniem spraw w zakresie współpracy z organami innych państw, instytucjami Unii Europejskiej w obszarze związanym z ochroną teleinformatyczną infrastruktury krytycznej i cyberprzestrzeni.
  • Nadzór nad wdrażaniem i eksploatacją systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji w odniesieniu do sieci i systemów teleinformatycznych pozostających we właściwości Departamentu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe w zakresie technicznym
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie zawodowe: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze kierowania zespołem
  • Doświadczenie zawodowe: powyżej 3 lat doświadczenia zawodowego w obszarze telekomunikacji lub informatyki lub bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z przepisami o ochronie informacji niejawnych lub posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „ściśle tajne”, NATO SECRET oraz SECRET UE/EU SECRET
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wiedza z zakresu systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji w administracji publicznej
  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, informacji niejawnych, bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz infrastruktury krytycznej
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji bezpieczeństwa oraz pisania aktów legislacyjnych związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym
  • Umiejętność organizacji pracy i orientacja na osiąganie celów, umiejętność współpracy, skutecznego komunikowania się, rzetelność, gotowość do doskonalenia zawodowego
  • Umiejętność podejmowania decyzji i odpowiedzialność oraz zarządzania ludźm
  • Kreatywność, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych, myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Doświadczenie zawodowe: powyżej 1 roku doświadczenia zawodowego na stanowiskach kierowniczych nadzorujących prace z zakresu telekomunikacji lub informatyki lub bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Przeszkolenie z zakresu: zarządzania zasobami ludzkimi lub zarządzania projektami lub ustawy o ochronie informacji niejawnych lub ustawy o ochronie danych osobowych