Najnowsze oferty pracy

  • Naczelnik wydziału polityki sprzedaży produktu​

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: kierowanie podległym Wydziałem w celu zapewnienia realizacji wyznaczonych celów, formułowanie propozycji w zakresie polityki sprzedaży usług udostępniania infrastruktury kolejowej będącej własnością Spółki, rozwój metodyki wyznaczania stawek...
Zobacz więcej ofert pracy

Naczelnik wydziału

Urząd Lotnictwa Cywilnego w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1671 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 55525

Warunki pracy

- praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie;
- krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe;
- obsługa klientów zewnętrznych.

Miejsce i otoczenie organizacyjno - techniczne stanowiska pracy:
Budynek siedziby Urzędu Lotnictwa Cywilnego w Warszawie oraz jego wyposażenie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Narzędzia i materiały pracy: komputer, skaner, telefon, drukarka, fax.
Informacje dodatkowe: budynek klimatyzowany

Zakres zadań

  • Kierowanie pracą Wydziału w celu zapewnienia prawidłowej i terminowej realizacji zadań;
  • Nadzór nad prowadzonymi przez podległych pracowników postępowaniami administracyjnymi w celu zapewnienia ich prawidłowego przebiegu;
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych w I i II instancji mających na celu ochronę praw indywidualnych pasażerów w transporcie lotniczym;
  • Inicjowanie i przygotowywanie projektów aktów prawnych w celu zapewnienia pożądanych skutków regulacji;
  • Reprezentacja organu przed sądami administracyjnymi w sprawach dotyczących komórki (sporządzanie stanowiska organu, udział w rozprawach itd.);
  • Współpraca z organami administracji publicznej, krajowymi i międzynarodowymi organizacjami lotnictwa cywilnego celem wspólnej realizacji spraw, wzajemnej wymiany doświadczeń i spostrzeżeń, udział w krajowych i zagranicznych konferencjach, spotkaniach roboczych oraz inicjowanie działań mających na celu propagowanie wiedzy o prawach pasażerów;
  • Inicjowanie i przygotowywanie informacji publicznej podlegającej udostępnieniu w celu zapewnienia Prezesowi ULC rzetelnego wywiązania się z obowiązków wynikających z ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz przepisów wspólnotowych;
  • Tworzenie i aktualizacja wewnętrznych procedur organizacyjnych związanych z pracą komórki w celu zapewnienia standaryzacji realizowanych procesów;

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze prowadzenia postępowań administracyjnych lub w obszarze praw konsumentów
  • Bardzo dobra znajomość krajowych i międzynarodowych przepisów z obszaru transportu lotniczego oraz ochrony praw pasażerów;
  • Bardzo dobra znajomość KPA;
  • Bardzo dobra znajomość procedury sądowo-administracyjnej;
  • Dobra znajomość zasad legislacji;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (B2);
  • Znajomość środowiska Microsoft Office;
  • Kompetencje behawioralne: zarządzanie ludźmi; współpraca; komunikacja; organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów; podejmowanie decyzji i odpowiedzialność; kreatywność; radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych; myślenie analityczne.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość innego niż angielski języka UE na poziomie komunikatywnym