Najnowsze oferty pracy

  • Naczelnik wydziału polityki sprzedaży produktu​

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: kierowanie podległym Wydziałem w celu zapewnienia realizacji wyznaczonych celów, formułowanie propozycji w zakresie polityki sprzedaży usług udostępniania infrastruktury kolejowej będącej własnością Spółki, rozwój metodyki wyznaczania stawek...
Zobacz więcej ofert pracy

Naczelnik wydziału

Ministerstwo Finansów w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1108 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 77375

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

Praca administracyjno-biurowa, obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie.

Zagrożenie korupcją.

Zakres zadań

  • Kieruje pracą wydziału, w szczególności poprzez planowanie, organizowanie pracy, przydzielanie zadań, udzielanie wskazówek oraz motywowanie podległych pracowników.
  • Koordynuje i optymalizuje proces planowania oraz monitorowania w zakresie wydatków ze środków Krajowego Funduszu Drogowego (KFD).
  • Koordynuje proces planowania wydatków w ramach Wieloletniego Planu Finansowego Państwa w zakresie Krajowego Systemu Poboru Opłat (KSPO).
  • Monitoruje stan realizacji planu finansowego KFD oraz budżetu państwa w zakresie KSPO.
  • Nadzoruje opracowywanie i implementacje procesów, procedur i instrukcji roboczych w zakresie planowania i monitorowania wydatków KSPO.
  • Koordynuje proces opracowywania oraz aktualizacji Planu zamówień publicznych na dany rok kalendarzowy w ramach postępowań dla departamentu oraz uczestniczy w komisjach przetargowych, dotyczących realizacji postępowań niezbędnych do zapewnienia ciągłości funkcjonowania Krajowego Systemu Poboru Opłat w zakresie departamentu.
  • Koordynuje proces raportowania w zakresie przepływów finansowych KSPO.
  • Koordynuje procesu realizacji płatności na rzecz wykonawców KSPO.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe na kierunku ekonomia
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z finansami
  • Przeszkolenie w zakresie planowania wydatków
  • Znajomość ustawy o finansach publicznych wraz z aktami wykonawczymi
  • Znajomość ustawy o drogach publicznych wraz z aktami wykonawczymi
  • Znajomość ustawy o autostradach płatnych i KFD wraz z aktami wykonawczymi
  • Znajomość ustawy prawo zamówień publicznych wraz z aktami wykonawczymi
  • Znajomość zasad rozliczeń operacji finansowych, w tym w obszarze związanym z systemem poboru opłat
  • Umiejętność obsługi programu Excel na poziomie zaawansowanym
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność analizowania i interpretacji przepisów prawa
  • Umiejętność argumentowania
  • Umiejętność precyzyjnego formułowania pisemnych i ustnych wypowiedzi
  • Umiejętność analizowania informacji
  • Niepełnienie służby zawodowej ani niepracowanie w organach bezpieczeństwa państwa wymienionych w art. 2 ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 306, 284 i 322), ani niebycie ich współpracownikiem
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Studia podyplomowe na kierunku administracja i zarządzanie