Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Nastawiacz Wtryskarek

Gerdes MC Sp. z.o.o.

Poznań

207 dni temu

Jesteśmy jedną z przodujących firm z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych z oddziałem w Poznaniu. Poprzez wysoką jakość naszych produktów zapewniliśmy sobie dobrą pozycję na rynku.

Obecnie w związku z dalszym intensywnym rozwojem naszej firmy
poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • przezbrojenia wtryskarek
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • ustawianie parametrów maszyn wtryskowych
  • sprawdzanie jakości wyrobów
  • dbanie o stan techniczny urządzeń
  • naprawa usterek, przeglądy oraz rozruch maszyn
Wymagania:
  • umiejętność zmian form wtryskowych
  • mile widziana umiejętność ustawiania manipulatorów na wtryskarkach
  • doświadczenie na danym stanowisku
  • znajomość procesu wtrysku
  • znajomość branży tworzyw sztucznych
  • znajomość obsługi maszyn wtryskowych
  • otwartość na nowe technologie
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • solidność
  • uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • pakiet medyczny
  • karta Multisport

Poznaj

Jesteśmy jedną z przodujących firm z branży tworzyw sztucznych z oddziałem w Poznaniu/Polska i Extertalu/Niemcy. Poprzez wysoką jakość naszych produktów zapewniliśmy sobie dobrą pozycję na rynku.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn