Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Przedszkolanka Warszawa
Nauczyciel Przedszkolny / Nauczyciel Przedszkolny z językiem angielskim,

Fundacja Inspiracji Edukacyjnej
Warszawa
praca stacjonarna
1756 dni temu

Ogłoszenie numer: 2560898, z dnia 2019-07-16

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 40
Termin składania dokumentów: 2019-08-20

Opis oferty pracy:

Poszukujemy kandydatów na stanowiska: nauczyciel przedszkolny / nauczyciel przedszkolny z językiem angielskim.

1. Przedmiot naboru:

  • Stanowisko: nauczyciel przedszkolny,
  • Miejsce wykonywania pracy: Przedszkole, Warszawa Wawer, ul. Nenufarów 4
  • Okres zatrudnienia: od września 2019
  • Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo (cały etat)

2. Wymagania podstawowe:

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego,
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na w/w stanowisku,.

Oferujemy

3. Zapewniamy:

  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Możliwość robienia awansu zawodowego

4. Wymagane dokumenty:

CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinno być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922.)."

Powyższe jest dokumentem formy czynności prawnej na podstawie art.  772 Kodeksu cywilnego.