Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Wychowawcy w przedszkolu

    Montessori Pobiedziska   Pobiedziska    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Edukacja i wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym; Planowanie, przygotowanie, prowadzenie zajęć; Przygotowanie i kreowanie otoczenia edukacyjnego, Kontakt z rodzicami; Dbanie o dobry wizerunek przedszkola.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Przedszkolanka Wrocław
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Punkt Przedszkolny Przyjaciele Żyrafy
Wrocław
praca stacjonarna
2108 dni temu

Ogłoszenie numer: 2052106, z dnia 2018-09-07

Punkt Przedszkolny "Przyjaciele Żyrafy" to miejsce niezwykłe, w którym z przyjemnością spotykają się wszystkie dzieci. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli panuje w nim przyjemna, domowa atmosfera.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • realizowanie podstawy programowej,
  • planowanie pracy dydaktyczno – wychowawczej,
  • tworzenie planów miesięcznych,
  • ścisła współpraca z rodzicami,
  • prowadzenie obserwacji pedagogicznej i jej dokumentowanie,
  • ogólne obowiązki porządkowo – opiekuńcze,
  • organizowanie czasu wolnego dla dzieci.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe wymagane na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • umiejętności budowania dobrych relacji z dziećmi i rodzicami,
  • kreatywność i zaangażowanie w pracy z dziećmi.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w młodym zespole.