Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Przedszkolanka Kraków
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Tommar Crerche sp. z o.o.
Kraków, Ruczaj, w sąsiedztwie Kampusu UJ
4 500 - 5 500 zł brutto/mies.
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
493 dni temu

Ogłoszenie numer: 7773708, z dnia 2022-12-19

Prowadzimy w Krakowie kilka niepublicznych żłobków i przedszkoli. Zarówno dyrekcja jak i kadra posiada doświadczenie w pracy w placówkach wychowania przedszkolnego w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.

Wierzymy, że każde dziecko ma ogromny potencjał gotowy do zrealizowana a rolą nauczycieli w naszych placówkach jest wydobycie tych talentów oraz pomoc w jak najlepszym przygotowaniu wychowanków do dalszej edukacji szkolnej.

Miejsce pracy: Kraków, Ruczaj, w sąsiedztwie Kampusu UJ

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w nowoczesnym przedszkolu, masz ciekawe pomysły i chciałabyś realizować swój potencjał ale obecnie nie masz takiej szansy?

Mam dla Ciebie ofertę pracy

Poszukuję nauczyciela wychowania przedszkolnego do naszego nowego oddziału Dwujęzycznego Przedszkola Małe Cuda przy ul. Przemiarki, Kraków.

Czym będziesz się zajmować:

  • Sprawowaniem opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat
  • Przygotowywaniem i prowadzeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
  • Utrzymaniem kontaktu z rodzicami, przekazywaniem informacji zwrotnej odnośnie postępów edukacyjnych i wychowawczych dzieci
  • Organizacją oraz udziałem w ciekawych wydarzeniach wychowawczo-dydaktycznych, kulturalnych lub rekreacyjno-sportowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne - specjalności wychowanie przedszkolne/edukacja wczesnoszkolna

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela będzie dodatkowym atutem, pomogę również w zdobyciu doświadczenia chętnym osobom
  • Umiejętność organizacji pracy i prowadzenia niezbędnej dokumentacji,
  • Zamiłowanie do pracy z dziećmi i kształtowania młodych charakterów,
  • Swoboda w komunikacji z rodzicami i współpracownikami

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Przyjemną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole z kameralnymi grupami dzieci
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, kreatywną atmosferę i wpływ na przyszłość placówki od pierwszego dnia
  • Wsparcie merytoryczne, pomoc w rozwoju zawodowym i możliwość dalszego dokształcania
  • Pracę w nowym, dobrze skomunikowanym przedszkolu