Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Nawijacz (Zakład Produkcji Komponentów Transformatorowych)

ABB Sp. z o.o.

Łódź

83 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PL64956594_E1

W związku z rozwojem naszego Zakładu Produkcji Komponentów Transformatorowych w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Nawijacza. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację zadań produkcyjnych zgodnie z przyjętymi procedurami firmy, w sposób gwarantujący osiągnięcie wymaganej jakości oraz zapewniający ciągłość produkcji.

Zadania:
  • Wykonywanie zadań na stanowisku zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno-techniczną w zakresie nawijania uzwojeń do Transformatorów Mocy;
  • Wykonywanie robót na określonym przez bezpośredniego przełożonego odcinku pracy a w szczególności:
    • przygotowanie stanowiska do nawijania;
    • nawijanie uzwojeń;
    • zdjęcie uzwojeń z maszyny;
    • wykonywanie pomiarów i rejestrowanie wyników w kartach kontrolnych;
    • zdjęcie uzwojeń z maszyny.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane elektryczne, mechaniczne);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice z poziomu 0.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (771)
Wałbrzych (52)
Legnica (60)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (89)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (803)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1645)
Radom (65)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (108)
Nysa (20)