Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Negocjator Telefoniczny

Intrum Justitia Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
4929 dni temu

Ogłoszenie numer: 121698, z dnia 2010-11-05

Intrum Justitia, firma z branży finansowo – prawnej, należy do największej w Europie Grupy specjalizującej się w windykacji należności oraz zarządzaniu wierzytelnościami w oparciu o ponad 80-letnie doświadczenie. Intrum Justitia w Polsce oferuje najszerszy pakiet usług w zakresie zarządzania wierzytelnościami, zarówno na rynku komercyjnym jak i konsumenckim.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KSO/10/10

Opis stanowiska

- Telefoniczny kontakt z Klientem - Informowanie o terminach płatności - Negocjowanie terminów spłat - Realizacja wyznaczonych celów

Wymagania

- Komunikatywną - Nastawioną na realizację celów - Umiejącą skutecznie negocjować - O wysokiej kulturze osobistej - Zaangażowaną w pracę - Znającą podstawy pakietu MS Office - I masz dobrą dykcję To szukamy właśnie Ciebie!!!

Oferujemy

- Umowę o pracę na 7/8 etatu - Szkolenia wdrażające - Pracę w trybie zmianowym od poniedziałku do soboty - Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze - Możliwość dalszego rozwoju - Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym - Dodatkowe ubezpieczenie NNW - Dofinansowanie pakietu rekreacyjno-sportowego