Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    1 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Negocjator Telefoniczny

Alektum Inkasso sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3089 dni temu

Ogłoszenie numer: 878723, z dnia 2015-11-16

Alektum Inkasso Sp. z o.o. to jedna z czołowych firm windykacyjnych w segmencie masowej windykacji konsumenckiej. Istniejemy na rynku europejskim już od 1988 roku, a spółki naszej grupy można znaleźć aż w 15 krajach europejskich. Sukces oparliśmy na zaufaniu i umiejętności dopasowania się do potrzeb naszych Klientów.

Dla wzmocnienia naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 061115/NT/D

Opis stanowiska

  • dochodzenie roszczeń na etapie windykacji polubownej, sądowej i poegzekucyjnej
  • prowadzenie negocjacji telefonicznych z dłużnikami w zakresie spłaty zadłużenia
  • monitorowanie wpłat

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum 6 miesięczne doświadczenie w pracy w Call Center w szczególności w zakresie windykacji telefonicznej
  • umiejętności negocjacyjne oraz zdolność perswazji
  • wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu lub na 1/2 etatu w godzinach popołudniowych
  • możliwość poszerzania wiedzy oraz rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowej firmie