Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Network Engineer

Rockitworks Sp. z o.o.

Kraków

7 dni temu

Od wielu lat świadczymy specjalizowane usługi IT dla branży telekomunikacyjnej i finansowej.
Nasz dynamiczny rozwój realizuje zespół wysokiej klasy specjalistów, który z poświęceniem angażuje się w każdy realizowany przez nas projekt.
Bierzemy odpowiedzialność za realizowane przez nas przedsięwzięcia opierając się na znajomości rynku, wysokiej jakości dostarczanych usług, rzetelności i satysfakcji klienta.
Jeśli nie boisz się wyzwań, nowych obszarów, w których mógłbyś wykazać się wiedzą i umiejętnościami, masz doświadczenie lub determinację by je zdobyć – dołącz do zespołu naszych ekspertów.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: 2018/05/SUPP

Opis stanowiska:

Inżynier utrzymania ruchu sieciowego – zapewnienie bezawaryjnej pracy urządzeń sieciowych w międzynarodowych korporacjach.

Główne zadania:

  • Konfigurowanie sprzętu i oprogramowania sieciowego.
  • Wdrażanie wymagań dotyczących migracji na wszystkich urządzeniach sieciowych.
  • Szybka reakcja na zgłaszane problemy.
  • Wykonywanie testów przedwdrożeniowych.
  • Tworzenie skryptów dla urządzeń sieciowych przy użyciu gotowych standardów i szablonów (aktualizowanie urządzeń) oraz dokumentacji technicznej.
  • Określanie i eskalacja problemów.
  • Wdrażanie zmian podczas comiesięcznej konserwacji globalnej sieci korporacyjnej, w tym aktualizacja urządzeń sieciowych w krytycznych środowiskach po procesie aktualizacji.
  • Przeglądanie zmian zebranych przez inne zespoły dotyczące standaryzacji (konfiguracja, wymagania dotyczące migracji, analiza ryzyka, plany testów) i eskalowanie znalezionych problemów.
Wymagania:
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia jako administrator d.s. Utrzymania Sieci (praktyczne doświadczenie w implementacji, administrowaniu i rozwiązywaniu problemów z urządzeniami sieciowymi).
  • Certyfikacja Cisco Certified Network Associate (CCNA).
  • Dobra, praktyczna znajomość routerów i przełączników Cisco.
  • Praktyczna znajomość DNS, DHCP, BIND, WAN akcelerator, równoważenie obciążenia serwera.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Dobra, praktyczna znajomość WAN (T1s, T3s, Frame Relay, ISDN itp.).
  • Umiejętność posługiwania się językami skryptowymi i innymi narzędziami do tworzenia stron internetowych.
Oferujemy:
  • Stały rozwój.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ciekawą pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rockitworks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Poznaj

Nasz dynamiczny rozwój realizuje zespół wysokiej klasy specjalistów, który z poświęceniem angażuje się w każdy realizowany przez nas projekt. Bierzemy odpowiedzialność za realizowane przez nas przedsięwzięcia opierając się na znajomości rynku, wysokiej jakości dostarczanych usług, rzetelności i satysfakcji klienta.

Poznaj stanowisko: Administrator Sieci

Osoba pracująca w tym zawodzie czuwa nad prawidłowym i bezawaryjnym działaniem systemu informatycznego w firmie lub instytucji administracyjnej. W przypadku awarii sieci może nastąpić zastój w funkcjonowaniu firmy, dlatego też każdy większy zakład pracy nie powinien funkcjonować bez ”administratora sieci”. Administrator sieci, potocznie zwany adminem w swojej pracy ma do czynienia z różnymi systemami, m.in. z: ...
Administrator Sieci Praca Administrator Sieci

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Rockitworks Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (678)
Wałbrzych (42)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (161)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (102)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (34)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1750)
Radom (70)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (18)