Najnowsze oferty pracy

  • Logopeda / Neurologopeda

    LUX MED Sp. z o.o.   Kraków    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Nasze oczekiwania wobec Ciebie: Udokumentowane minimum 2 lata doświadczenia w pracy z pacjentami; Wykształcenie wyższe magisterskie oraz ukończone studia podyplomowe na kierunku logopedia lub neurologopedia; Otwartość na dodatkową współpracę w zakresie prowadzenie warsztatów, szkoleń,...
Zobacz więcej ofert pracy

Neurologopeda

Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.
Warszawa, pl. Konesera 10A
specjalista mid / senior
praca stacjonarna
550 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa, pl. Konesera 10A
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie konsultacji logopedycznych,
  • prowadzenie terapii logopedycznej dzieci i młodzieży,
  • przygotowywanie diagnoz logopedycznych pod kątem zaburzeń i wad wymowy,
  • przygotowywanie planów terapeutycznych i opinii logopedycznych,
  • prowadzenie dokumentacji logopedycznej wg. obowiązujących standardów.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe: specjalizacja - neurologopedia,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczny czas pracy, który pozwoli na realizacje innych aktywności,
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.