Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
New Business Manager

Supremum Group
Kraków
praca stacjonarna
6399 dni temu

Ogłoszenie numer: 23868, z dnia 2006-10-30

www.supremum.pl

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: NBM/10/06

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków osoby na tym stanowisku będzie czynne pozyskiwanie kontaktów biznesowych, uczestnictwo i reprezentacja firmy podczas targów, konferencji, imprez.

Wymagania

• doświadczenie, oraz udokumentowana baza kontaktów • znajomość rynku reklamowego (ATL,BTL) • umiejetnosc pracy pod presją czasu • komunikatywność i otwartość na kontakty z ludźmi • umiejętności negocjacyjne • biegła znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

• Stałą pracę w młodym, dynamicznym zespole • Atrakcyjne warunki zatrudnienia • Duże możliwości rozwoju zawodowego