New Business Manager

Artgeist sp. z o. o.

Wrocław

30 dni temu

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: NBM/08/2019

Zadania dla Ciebie:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynku zagranicznym(zakres usług: sklepy internetowe)
  • Poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych na obsługiwanym rynku
  • Budowanie trwałych relacji z klientami, analiza rynku i konkurencji
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Tworzenie ofert handlowych oraz na bieżąco komunikowanie się z zespołem Project Managerów, Accountów oraz innymi działami firmy.
Jesteś idealnym kandydatem/-tką jeśli:
  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży / handlu (preferowane branże: ecommerce, IT, marketing)
  • Biegle posługujesz się językiem niemieckim (C1)
  • Posiadasz wiedzę z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż
  • Posiadasz umiejętności negocjacji
  • Twoje mocne strony to samodzielność oraz umiejętność organizacji własnej pracy.
Dołączając do naszego Zespołu, możesz liczyć na:
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży e-commerce
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy, a po okresie próbnym także z atrakcyjnej prowizji od wyników
  • Samodzielną pracę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w oparciu o umowę B2B
  • Możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby,
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę na zajęcia sportowe - by skutecznie naładować akumulatory po pracy
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego

Poznaj

artgeist Sp. z o.o.

Od 2004 roku specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży obrazów, fototapet i elementów dekoracji wnętrz dla Klientów z całego świata. Kochamy tworzyć dekoracje, które upiększą każde wnętrze na całym świecie. Działamy w oparciu o pasję naszych współpracowników, czerpiąc radość z tworzenia.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy