Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Pruszków Notariusz Pruszków
Notariusz / Zastępca notariusza

Beata Zdziebłowska-Gidian Kancelaria Notarialna
Pruszków, ul. Niecała 4
specjalista (mid)
praca stacjonarna
546 dni temu

Ogłoszenie numer: 7637166, z dnia 2022-10-27

Oferta współpracy dla notariusza

Kancelaria Notarialna Beaty Zdziebłowskiej – Gidian

z siedzibą w Pruszkowie (05-800) woj. mazowieckie przy ul. Niecałej 4

poszukuje

Miejsce pracy: Pruszków, ul. Niecała 4

Opis stanowiska

Kancelaria Notarialna Beaty Zdziebłowskiej – Gidian świadczy obsługę notarialną na terenie miasta Pruszkowa od 2002 r. W związku z dynamicznym rozwojem, także w sferze mediacji sądowych oraz pozasądowych, Kancelaria poszukuje notariusza lub zastępcy notariusza, który byłby zainteresowany stałą współpracą, z możliwością samodzielnego prowadzeniem Kancelarii.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego zdobytego w kancelarii notarialnej,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów prawnych,
  • umiejętność precyzyjnego konstruowania treści aktów notarialnych,
  • umiejętność obsługi sekretariatu,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, organizacyjne, decyzyjne, wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie w rozwój kancelarii,
  • dokładność, sumienność, pracowitość i dyspozycyjność,
  • otwartość, przyjazne usposobienie, życzliwość, umiejętność pracy w zespole,
  • możliwość wniesienia kapitału.

Oferujemy

  • współpracę z doświadczonym notariuszem, posiadającym stałą klientelę,
  • własne, zmodernizowane pomieszczenia biurowe,
  • możliwość przejęcia sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa przynoszącego trwały i stabilny dochód.