Office Manager

Headhunters

Stargard

94 dni temu

Headhunters Sp. z o.o. (KRAZ 10079) dla swojego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Stargard
Obowiązki:
  • koordynowanie prac administracyjnych (księgowość, logistyka, planowanie),
  • obsługa systemu SAP,
  • przygotowywanie zamówień,
  • raportowanie do Dyrektora Zakładu oraz Dyrektora Handlowego,
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, zarządzanie,
  • minimum 3 –letnie doświadczenie zawodowe,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dobra znajomość j. angielskiego oraz środowiska MS Office,
  • wysoka motywacja i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej firmie.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).

Poznaj

Headhunters

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jesteśmy aktywni w wielu różnorodnych branżach zawodowych, a dzięki specjalistom, którzy tworzą nasz zespół, potrafimy szybko i efektownie dopasować się do potrzeb zarówno naszych Partnerów, jak i osób poszukujących zatrudnienia, dzięki czemu możemy wspólnie budować sukces. Jeżeli szukasz pracy, bądź uważasz, że Twoja dotychczasowa praca nie spełnia Twoich oczekiwań, a posiadasz kwalifikacje – zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, lub do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na postawione przez Państwa pytania.

Poznaj stanowisko: Kierownik biura

Kierownik biura, często zwany z języka angielskiego office manager jest osobą obecną w niemal każdej firmie lub instytucji, bez względu na rodzaj prowadzonej przez nie działalności. Jak sugeruje sama nazwa stanowiska, kierownik zarządza funkcjonowaniem biura firmy lub jej oddziału, do jego obowiązków należą prace administracyjne, związane z organizowaniem niezbędnej dokumentacji, etc., oraz koordynowanie i nadzorowanie prac ...
Kierownik biura Praca Kierownik biura

Rekrutują z Praca.pl