Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Office Manager

NES Global Talent

Wrocław

82 dni temu

Dla naszego klienta - jednej z wiodących firm w sektorze energii odnawialnej  poszukujemy osoby do pracy we Wrocławiu na stanowisku Office Manager.

Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska
  • Organizowanie i koordynowanie działań administracyjnych,
  • Ewidencja, katalogowanie, archiwizacja dokumentacji,
  • Ścisła współpraca z Prezesem Zarządu i Kierownikami Działów,
  • Organizowanie i koordynowanie spotkań biznesowych, szkoleń i uroczystości firmowych,
  • Protokołowanie przebiegu posiedzeń Zarządu PL/DE,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i kontrahentami,
  • Tłumaczenia dokumentów administracyjno-prawnych oraz bieżące tłumaczenia na potrzeby spółki (język niemiecki),
  • Rekrutacja i formalności związane z zatrudnieniem nowych pracowników oraz aktualizacja dokumentacji kadrowej,
  • Zarządzanie działaniami marketingowymi (strona internetowa, działania PR w Polsce).
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Płynna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (sprawdzane podczas rozmowy rekrutacyjnej),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i innych,
  • Komunikatywność i rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Miła aparycja.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub zlecenie,
  • Wynagrodzenie w przedziale 5 000 – 6 000 PLN brutto + premie,
  • Elastyczny czas pracy (08.00 – 16.00 lub 09.00 – 17.00),
  • Możliwość wykorzystywania i rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole pracowników.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Administracyjnych

Kierownik ds. Administracyjnych to osoba, która planuje, kieruje i koordynuje procesy administracyjne firmy, tj: dokumentowanie, komunikacja, organizowanie działań pracowników. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zarządzanie i nadzorowanie administracją firmy, prowadzenie biura (sekretariat, HR, marketing), tworzenie procedur podnoszących jakość w firmie, przygotowywanie materiałów ...
Kierownik ds. Administracyjnych Praca Kierownik ds. Administracyjnych