Najnowsze oferty pracy

  • Konserwator zieleni

    Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”   Warszawa, ul. Pruszkowska 4d    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    8 godz.
    renowacja trawników, cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów, cięcie żywopłotów, pielęgnacja rabat różanych, koszenie trawy, wykonywanie obsadzeń mis kwiatowych, wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów.
  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    1 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy

Ogrodnik

Twoje M sp. z o.o. sp.k.
Poznań
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1036 dni temu

Firma deweloperska Twoje M poszukuje kreatywnego i samodzielnego ogrodnika z wieloletnim doświadczeniem, który kompleksowo zajmie się zagospodarowaniem przestrzeni zielonej na terenie naszych inwestycji

Ogrodnik
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Praca fizyczna pełen etat

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały:
  • nasadzenia roślin;
  • zakładanie terenów zielonych;
  • obsługa urządzeń wykorzystywanych w ogrodach;
  • plewienie chwastów;
  • przycinanie i formowanie krzewów;
  • zakładanie trawników od podstaw;
  • praca łopatą i szpadlem;
  • podlewanie i dbałość o dobry stan roślin;
  • prowadzenie bieżących ustaleń z przedstawicielem firmy Twoje M.
Nasze wymagania:
  • wieloletnie doświadczenie w ogrodnictwie;
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność w jej wykonywaniu;
  • odpowiedzialność, samodzielność i dyspozycyjność;
  • pasja i pełne zaangażowanie;
  • prawo jazdy min. kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat;
  • wsparcie techniczne;
  • ciekawą pracę na wielu inwestycjach oraz możliwość kreatywnego rozwoju.

Deweloper zastrzega kontakt jedynie z wybranymi przez siebie kandydatami.

Oferta nie jest kierowana do firm a wyłącznie do osób prywatnych chcących samodzielnie podjąć pracę.