Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operations Assistant - Koordynator Odpraw Autobusów

FlixBus Polska sp. zo.o.

Warszawa

79 dni temu

Ogłoszenie numer: 1971915, z dnia 2018-05-31

FlixBus to największy w Europie operator dalekobieżnych połączeń autobusowych. Firma powstała w 2013 roku i należy do grupy FlixMobility. Autobusy FlixBus oferują nowoczesny, wygodny i zielony sposób podróżowania na każdą kieszeń. Dzięki skalowalnemu modelowi biznesowemu i innowacyjnej technologii, w niecałe 4 lata FlixBus stworzył największą międzymiastową europejską sieć autobusową.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Optymalizacja procesu odpraw autobusów na dworcu
  • Informowanie dyspozytorów ruchowych FlixBus i dyspozytorów dworcowych o sytuacji
  • Pomoc kierowcom w dokonywaniu odprawy (aplikacja mobilna)
  • Zapewnienie pasażerom najwyższych standardów obsługi
  • Pomoc pasażerom w załadunku bagażu
  • Udzielanie informacji pasażerskiej w języku polskim i języku angielskim
  • Wykonywanie kontroli pokładowej, bezpieczeństwa oraz standardów FlixBus
  • Raportowanie do Team Leadera
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez Team Leadera

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w transporcie, turystyce lub handlu
  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Przyjazne usposobienie, proaktywne podejście, nastawienie na rezultat i rozwiązanie problemu
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej (godziny pracy punktu 7-22), w szczególności w szczytach przewozowych (np. piątki i niedziele po południu, długie weekendy etc.)

Oferujemy

  • Praca w miłej atmosferze
  • Możliwości rozwoju
  • Benefity; finansowanie karty Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, zniżki FlixBus
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie 2500 -2750

Poznaj stanowisko: Pracownik Informacji

Pracownik informacji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie informacji petentom urzędów, osobom odwiedzającym muzea, punkty informacji miejskiej i inne obiekty kulturalne, oświatowe, etc. Pracownik informacji jest także zobowiązany do zaopatrywania osób odwiedzających dane miejsce we wszelkie posiadane materiały informacyjne, przewodniki, repertuary i temu ...
Pracownik Informacji Praca Pracownik Informacji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (701)
Wałbrzych (42)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (119)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (98)
Chełm (11)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (715)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1557)
Radom (57)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (7)