- prowadzenie spotkań biznesowych z klientem oraz negocjowanie warunków współpracy
- analizowanie kluczowych wskaźników realizacji (KPI), baz danych, próbek rozmów oraz informacji zwrotnych od klienta
- prowadzenie spotkań z zespołem oraz analiza efektów pracy
- realizacja celów projektowych, finansowych oraz indywidualnych wyznaczonych przez Zarząd i przełożonego
- odpowiedzialność za wyniki jakościowe, efektywnościowe i finansowe projektu
- dbanie o wysoką jakość projektu oraz rekomendowanie działań usprawniających
- monitorowanie postępów realizacji projektu zgodnie z harmonogramem i budżetem
- zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta oraz efektywne zarządzanie zasobami
- budowanie partnerskich relacji z klientem i pozytywnego wizerunku organizacji
- budowanie przewagi konkurencyjnej oraz zwiększanie satysfakcji klienta
- doświadczenie w branży contact center na stanowisku liderskim/managerskim (warunek konieczny)
- doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołem
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- umiejętność zarządzania zespołem i pracy pod presją
- silne kompetencje analityczne i decyzyjność
- umiejętność planowania, ustalania priorytetów i rozwiązywania problemów
- bardzo dobra znajomość MS Office oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami i analizę danych
- znajomość narzędzi CRM oraz systemów wspierających operacje contact center
- znajomość dodatkowego języka obcego
- współpracę w oparciu o kontrakt B2B
- pracę w trybie stacjonarnym, z możliwością okazjonalnej pracy zdalnej
- pracę w nowoczesnym środowisku contact center, biuro w Łodzi
- atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatną opiekę medyczną Compensa Zdrowie oraz ubezpieczenie na życie UNUM
- dofinansowanie szkoleń i lekcji języka angielskiego
- pracę w zespole nastawionym na współpracę, rozwój i kulturę feedbacku
- programy szkoleń i warsztatów dla kadry menadżerskiej
Poznaj
AXENDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Doświadczenia na rynku usług contact center gromadzimy od połowy lat 90-tych. Wykorzystaliśmy je budując firmę realizującą naszą wiedzę i pasje. Dziś jesteśmy rozpoznawalną i docenianą przez klientów marką. Od 2011 roku wchodzimy w skład Grupy OEX, jednego z największych podmiotów na rynku usług biznesowych w Polsce.
Obsługujemy wszystkie kanały kontaktu z klientem końcowym – nie tylko telefony, sms, e-maile, chaty, social media, ale także korespondencję tradycyjną i kontakt osobisty. Nasze usługi realizujemy w nowoczesnych centrach operacyjnych w Warszawie i Łodzi. Jesteśmy elastyczni i szybko się zmieniamy. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy ponad 500 profesjonalnych stanowisk contact center, których liczba może być w krótkim czasie istotnie zwiększona, dzięki zasobom Grupy OEX.