Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operations Specialist

Blue Business Media Sp. z o.o.

Kraków

34 dni temu

Blue Business Media Sp. z o.o. (BBM) to międzynarodowa firma działająca w sektorze informacji biznesowej, współpracująca z czołowymi spółkami i instytucjami w Polsce. BBM jest organizatorem konferencji, kursów, warsztatów, seminariów, wydarzeń specjalnych, wydawcą portali internetowych oraz publikacji typu off-line

Operations Specialist
Miejsce pracy:Kraków

 

Jeśli szukasz miejsca, gdzie dzięki jasno zdefiniowanej ścieżce kariery i dokładnie określonym możliwościom rozwoju osobistego, staniesz się kluczowym ogniwem w firmie, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Nie ma znaczenia Twoje doświadczenie i wykształcenie kierunkowe – liczysz się Ty, Twoje predyspozycje i zaangażowanie.

Etap pierwszy - Operations Specialist


Pierwsze miesiące Twojej współpracy z nami to okres intensywnego wdrożenia do docelowej roli. W tym czasie nauczysz się jak wykorzystywać swój potencjał, aby skutecznie osiągać cele firmy oraz zdobędziesz doświadczenie, które pozwoli Ci samodzielnie zarządzać powierzonymi zadaniami.

  • Każdego dnia, dzięki doskonałym zdolnościom organizacyjnym i terminowości, będziesz odpowiadać za zarządzanie przepływem zadań w celu zapewnienia pełnej sprawności operacyjnej organizacji.
  • Twoje zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów sprawią, że staniesz się wsparciem dla Zarządu w realizacji celów strategicznych firmy.
  • Współpracując z managerami poszczególnych działów, wzmocnisz swoje umiejętności liderskie i zrozumiesz, jak praca każdej jednostki wpływa na realizację celów biznesowych firmy.
  • W swojej codziennej pracy będziesz odpowiadać za planowanie i monitorowanie aktywności biznesowych. Co za tym idzie, będziesz liderem usprawniania procesów i procedur, które następnie pozwolą Tobie i pozostałej kadrze managerskiej odpowiednio planować czas pracy i zadania dla poszczególnych osób, w ramach realizowanych projektów.
Etap drugi – Operations Manager
  • Jako osoba, która rozumie sens wykonywanych przez siebie zadań oraz zna i rozumie rolę funkcjonujących w firmie procedur, Twoim głównym zadaniem stanie się przejęcie odpowiedzialności za sprawne funkcjonowanie organizacji od strony operacyjnej.
  • Na tym etapie zaspokoisz swój głód rozwoju zawodowego. Staniesz się samodzielnym liderem, który potrafi dzięki empatii, ale i asertywnej komunikacji, pchnąć biznes na nowe tory.
Etap trzeci – Sky is the limit :)

Prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Blue Business Media Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016r., poz. 1182).

Specjalista ds. zarządzania projektami zajmuje się samodzielnym przygotowywaniem i realizacją poszczególnych projektów w firmie. Mogą to być projekty informatyczne, a także telekomunikacyjne, finansowe czy usługowe. Do jego obowiązków należy: opracowywanie i wdrażanie przyjętej koncepcji działań, zarządzanie podległym mu zespołem, analiza rynku, nadzór nad przestrzeganiem procedur oraz badanie efektów ...
Praca Specjalista ds. Zarządzania Projektami