Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator akceleratora
RADPOL S.A.
Człuchów
35 dni temu

Radpol S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Człuchów
Podstawowe zadania i obowiązki:
  • Obsługa akceleratora,
  • Nadzór nad bezpieczną eksploatacją akceleratora, zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami,
  • Poddawanie obróbce radiacyjnej rur wytłoczonych,
  • Kontrola nad poprawnością wykonywanej pracy,
  • Bieżąca kontrola działania maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji, a w szczególności bieżących sprawozdań i kontroli oraz oznakowania półwyrobu zgodnie z procedurą ISO 9001 i 1401.
Wymagania oczekiwane:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o profilu elektrycznym, elektronicznym, mechanicznym,
  • Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy,
  • Znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office na poziomie min. średniozaawansowanym,
  • Mile widziane uprawnienia na: eksploatację urządzeń elektroenergetycznych,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Znajomość systemu  IFS lub innego systemu ERP będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Pracę w zróżnicowanym wiekowo zespole, w którym doceniamy wieloletnie doświadczenie na równi z odwagą i dynamizmem młodszych pokoleń,
  • Rozwój zawodowy dopasowany do potrzeb i aspiracji pracownika,
  • Prężnie rozwijające się środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły, idee wykorzystując swoje doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie i systematyczny rozwój.
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji doświadczenia, niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj

RADPOL S.A.

Istniejemy od ponad 50 lat i zatrudniamy obecnie 372 pracowników. Firma ma siedzibę w Człuchowie, 91 km od Bydgoszczy. Firma jest liderem na rynku wyrobów termokurczliwych. Udziały RADPOLU w krajowym rynku wyrobów termokurczliwych szacuje się na 50-70%. Spółka specjalizuje się w produkcji wyrobów z uszlachetnionego polietylenu na bazie własnych, unikalnych mieszanek materiałowych przystosowanych do obróbki sieciowania radiacyjnego. Dzięki technologii sieciowania elektronowego wyroby wykonywane z polietylenu posiadają tzw. „pamięć kształtu". Firma – jako jedyna w Polsce – posiada akcelerator elektronowy wykorzystywany na skalę przemysłową o energii 2 MeV służący do sieciowania radiacyjnego polietylenów.