Operator CNC Stolarnia / technolog produkcji

Klimek i Klimek SJ

Warszawa

20 dni temu

www.klimek-klimek.pl

Firma zajmuje się sprzedażą drzwi wewnętrznych, szaf, garderób własnej produkcji i
własnego wzornictwa od 25 lat.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Firma Klimek i Klimek zatrudni operatora CNC / stolarza,
  • Praca z bieżącymi zleceniami, prace pomocnicze,
Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Pełne zaangażowanie w pracę firmy
  • Znajomość konstrukcji meblowych
  • Prawo jazdy
  • Wyczucie estetyki
  • Kreatywność
  • Kultura osobista
Oferujemy:
  • Atrakcyjne zarobki
  • Młody zespół współpracowników
  • Pracę w dynamicznej firmie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

KLIMEK I KLIMEK Andrzej Klimek i Wspólnicy Spółka Jawna

Firma KLIMEK i KLUŚ powstała w 1995 roku z połączenia handlowej firmy KiM oraz projektowo realizacyjnej firmy KLUŚ. Celem Firmy było od samego początku dostarczanie wyrobów użytkowych wysokiej jakości przeznaczonych do wyposażenia wnętrz. Pierwszą grupą, już obecnie flagowych produktów firmy Klimek i Kluś, były drzwi wewnętrzne. Produkt ten w 1995 roku wychodził naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. Był on połączeniem wzorniczych nurtów klasycznych i nowoczesnych.

Poznaj stanowisko: Operator CNC
Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Praca Operator CNC