Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator CNC Stolarnia / technolog produkcji

Klimek i Klimek SJ

Warszawa

36 dni temu

www.klimek-klimek.pl

Firma zajmuje się sprzedażą drzwi wewnętrznych, szaf, garderób własnej produkcji i
własnego wzornictwa od 25 lat.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Poszukujemy fachowca który chce dorobić lub szuka pracy
  • Możliwa praca zdalna
  • Firma Klimek i Klimek zatrudni operatora CNC / stolarza do pracy zdalnej rozpisywania otworowania mebli skrzyniowych (wkręty, kołki, prowadnice itp) na CNC Felder Format Profit H20
  • Praca z bieżącymi zleceniami
Wymagania:
  • Pełne zaangażowanie w pracę firmy
  • Bardzo dobra znajomość konstrukcji meblowych
  • Kreatywność
  • Kultura osobista
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Atrakcyjne zarobki
  • Młody zespół współpracowników
  • Pracę w dynamicznej firmie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
Poznaj stanowisko: Operator CNC
Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Praca Operator CNC