Operator CNC z doświadczeniem lub do przyuczenia

PROTEKT

Łódź

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 4540231, z dnia 2021-05-04

PROTEKT
firma istniejąca od 1989

Jesteśmy producentem sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Nasze produkty stosowane są w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Oferujemy zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.

Więcej o nas na http://protekt.com.pl/
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za jakość dostarczanych produktów- kontrola jakości wykonanych elementów,
  • postępowanie zgodne z karta technologiczną,
  • dokonywanie pomiarów bieżących podczas produkcji i wprowadzanie korekt do obrabiarki
  • samodzielne oprawianie i wymiarowanie narzędzi – mile widzialne
  • dbanie o powierzone mienie oraz porządek na stanowisku

Wymagania

  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • doświadczenie w branży obróbki skrawaniem – mile widziane,
  • znajomość operacji tokarskich lub frezarskich – mile widziane.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa+ premie
  • umowę o pracę zawarta z pracodawcą
  • finansowanie przez pracodawcę pakietów medycznych, ubezpieczenia grupowego oraz kart sportowych

Zgłoszenia e-mailowe zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj.

Telefon +48 (42) 29 29 580

Poznaj

PROTEKT

Firma Protekt produkuje sprzęt do prac wysokościowych, gwarantujący bezpieczeństwo pracownikom wykonującym swoje obowiązki w warunkach, w których występuje ryzyko upadku z dużej wysokości.

Poznaj stanowisko: Operator CNC
Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Praca Operator CNC