Operator CNC

Mario and Pablo

Bytom

39 dni temu

Ogłoszenie numer: 3577342, z dnia 2020-08-22

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

Opis stanowiska

  • praca przy produkcji blatów kuchennych i innych elementów z konglomeratu kamienia itp.
  • kontrola wymiaru zgodnie z rysunkiem technicznym
  • monitorowanie  nad przebiegiem procesu

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na pile CNC

Oferujemy

  • dobre wynagrodzenie adekwatne do wniesionej pracy
  • możemy przyuczyć kandydata
Poznaj stanowisko: Operator CNC
Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Praca Operator CNC