Zobacz więcej ofert pracy

Operator ds. obsługi dronów

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Olsztyn
praca stacjonarna
1206 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Centrum Realizacji Inwestycji poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn
numer referencyjny: WZ/IR/130/12/20
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • monitoring terenu kolejowego za pomocą bezzałogowych statków powietrznych,
  • obsługa BSP do 5 kg w zróżnicowanym terenie i warunkach atmosferycznych, przestrzeganie procedur i zasad wykonywanie operacji lotniczych zgodnie z wewnętrznymi instrukcjami Spółki,
  • sporządzanie dokumentacji fotograficznej i wideo oraz jej opis,
  • dbanie o powierzony sprzęt, odpowiednie zabezpieczenie i utrzymanie go w stanie gotowości operacyjnych.
Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • licencja VLOS,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu MS Office i systemu Pansa UTM,
  • wiedza zawodowa z zakresu operacji BSP oraz inżynierii ruchu,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.

Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Przyjazna i partnerska atmosfera
  • Program sportowo-rekreacyjny
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa

Poznaj