Najnowsze oferty pracy

  • Operator Giętarki CNC

    OTTO Special Staffing   wielkopolskie     za 2 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    7 dni
    Obowiązki Konserwacja maszyn Ustawianie maszyn CNC Obsługa pras krawędziowych CNC Przygotowywanie metalowych części Gięcie metalu Montaż produktów Kontrolowanie wymiarów Sprawdzanie jakości Przenoszenie materiałów o różnym ciężarze Wymagania Dobra kondycja fizyczna Doświadczenie na...
Zobacz więcej ofert pracy

Operator giętarki CNC

DAGAT-Eco sp. z o.o.
Poznań, Os. Warszawskie ul. Wrzesińska 20 (około 500 m od stacji Poznań - Wschód)
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
661 dni temu

Jesteśmy polską firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem produkcyjnym, wytwarzającą oporęczowanie ze stali czarnej i nierdzewnej. Współpracujemy z klientami z branży automotive, ale także z wieloma innymi.

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Os. Warszawskie ul. Wrzesińska 20 (około 500 m od stacji Poznań - Wschód)
Opis stanowiska:
  • obsługa giętarek sterowanych numerycznie,
  • przezbrajanie oraz ustawianie maszyny,
  • mocowanie detalu,
  • kontrola wykonywanych półfabrykatów.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,
  • posiadanie wyobraźni przestrzennej,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • dokładność i odpowiedzialność przy wykonywaniu swoich obowiązków,
  • gotowość do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00).
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wdrożenie do pracy na stanowisku,
  • przewidywalny grafik pracy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz Twoich bliskich.
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.
Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem „Dagat-Eco” sp. z o.o.  ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań.