Operator lasera CNC

NEW CUT BOGDAN KONDRACKI

Warszawa

16 dni temu

NEW CUT BOGDAN KONDRACKI

Firma New Cut specjalizująca się w numerycznej obróbce blach tj. ciecie laserem, gięcie na prasie krawędziowej, obróbce skrawaniem, spawanie, szlifowanie oraz montaż i produkcje urządzeń. Wraz z dynamicznym wzrostem zamówień i zakupem nowych maszyn zatrudni na stanowisko:

Operator lasera CNC
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: Operator lasera CNC - NEWCUT"

ul. Metryczna 2a – Wilanów-Zawady


Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe – znajomość podstaw obsługi komputera , Excel Word. 

Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach CNC, oraz znajomość rysunku technicznego.

 

Mogą aplikować również osoby bez doświadczenia w takim przypadku będzie przeprowadzony test predyspozycji a po zatrudnieniu szkolenie.  

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Poznaj stanowisko: Operator CNC 
Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Praca Operator CNC