Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Linii Produkcyjnej

KS Service

Poznań

548 dni temu

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: OLP/OBO/032017

OBOWIĄZKI

  • praca w dziale płyt warstwowo - kompozytowych
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 13,50 zł do 15 złotych brutto za godzinę pracy
  • system premiowy od 200 zł do 700 złotych brutto miesięcznie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • szkolenie przygotowujące do wykonywanej pracy
  • zatrudnienie w w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji