Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator linii produkcyjnej

HR Wise Sp. z o.o.

Kraków

31 dni temu

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie ze standardami technicznymi oraz bezpieczeństwa
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej w celu zapewnienie właściwych zapisów z przebiegu produkcji
  • Zapewnienie porządku na stanowisku pracy
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy
W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący system wynagrodzenia (podstawa, premia miesięczna, dodatki za pracę w weekendy)
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, pakiety ubezpieczeń na życie, bony świąteczne ect.
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
Czego oczekujemy?
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku w firmie produkcyjnej w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • Dużym atutem będą uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków widłowych, suwnic, uprawnienia SEP
  • Duża motywacja do pracy oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ wraz z dołączonymi poniższymi zgodami:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu wpisania ich do prowadzonej przez HR Wise Sp. z o.o. bazy danych Kandydatów na pracowników, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
  • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV i liście motywacyjnym na rzecz potencjalnych Pracodawców w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji