Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Maszyn, Pracownik Produkcji

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi

Łódź

24 dni temu

Ogłoszenie numer: 2280405, z dnia 2019-02-25

Fabryka Pierścieni Tłokowych "PRIMA" S.A. w Łodzi jest głównym producentem w Polsce i jednym z wiodących producentów w Europie Środkowej pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • prace fizyczne przy produkcji pierścieni tłokowych
  • obsługa maszyn do obróbki skrawaniem (konwencjonalnych typu szlifierki, tokarki, frezarki)

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
  • zdolności manualne
  • sumienność

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • szkolenia stanowiskowe i opiekuna podczas procesu wdrożenia

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (804)
Wałbrzych (57)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (62)
Mazowieckie:
Warszawa (2233)
Radom (170)
Płock (96)
Opolskie:
Opole (253)
Nysa (90)