Operator maszyn CNC

Steel Constructions AGICO Sp. z o.o. S.K.A.

Szczecin

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 3511136, z dnia 2020-08-05

Firma zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych oraz elementów kolejowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn typu wiertarka CNC, wypalarka CNC, laser 3D.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku,
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia programów do maszyn,
  • Umiejętność obsługi programu AutoCad,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia nowych umiejętności,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet Multisport,
  • Istnieje możliwość zakwaterowania.

Poznaj

GREENHOUSES AGICO sp.zo.o S.K.A.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn