Operator maszyn CNC

STER Sp. z o.o.

Szamotuły, Mutowo

1 dzień temu

STER jest czołowym w Europie producentem siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach, tramwajach i pociągach. Naszymi partnerami handlowymi są m. in.: Solaris, Volvo, MAN, Scania, IVECO, PESA.

Oryginalne i opatentowane rozwiązania konstrukcyjne, dbałość o najwyższą jakość technologii produkcji, stosowanie nowatorskich rozwiązań z zakresu ergonomii i technologii pozwoliło na zdobycie rynków Europy, Azji, Ameryki Północnej i Australii.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Szamotuły, Mutowo
Opis stanowiska:
  • obsługa maszyn CNC;
  • programowanie maszyn CNC (w zależności od umiejętności).
Wymagania:
  • znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość procesów obróbki metalu;
  • umiejętność programowania maszyn CNC –mile widziana;
  • umiejętność obsługi tokarki CNC –mile widziana;
  • umiejętność obsługi frezarki CNC –mile widziana;
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie;
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo;
  • ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku

tel. 783994836

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"
lub klauzuli obejmującej także przyszłe rekrutacje: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnie prowadzonego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Poznaj

Firma STER to firma rodzinna. Obecnie jest liderem na polskim rynku i jednym z czołowych w Europie producentów siedzeń i foteli stosowanych w autobusach, mikrobusach i tramwajach.

Poznaj stanowisko: Operator CNC
Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Praca Operator CNC