Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator maszyn CNC
PEKABEX
Poznań
16 dni temu

Grupa Pekabex jest liderem nowoczesnego budownictwa modułowego w Polsce. Dostarczamy rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji obiektów w oparciu o technologię prefabrykacji elementów żelbetowych, jak również kompleksową budowę obiektów „pod klucz”.


Produkcja realizowana jest w pięciu fabrykach zlokalizowanych w Poznaniu, Gdańsku, Mszczonowie (k. Warszawy) oraz Bielsku Białej. Budujemy w Polsce i za granicą (głównie na terenie Skandynawii

i Niemiec), tworzymy zespół ponad 2.000 osób.Działamy od prawie 50 lat, w lipcu 2015 r. z sukcesem zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Centrum Badań i Rozwoju Pekabex pracuje nad dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań. W dziedzinie nauki i edukacji współpracujemy z uczelniami na terenie całej Polski.


Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Operator maszyn CNC
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn CNC: wypalarka plazmowa Eckert 3D; CNC Kimla, ploter frezujący, materiały sklejka, guma,styropian,
  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji technicznej dla operacji wypalania i frezowania CNC, importowanie i przerabianie plików z DWG na pliki obsługiwane przez maszyny,
  • Ścisła współpraca z innymi pracownikami w celu poprawy wydajności i jakości wykonywanych operacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne - mile widziane,
  • Doświadczenie na stanowisku operator CNC – frezer lub podobne - mile widziane,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość programu DWG, programu sterującego  maszyną.
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex PREF S.A. z siedzibą przy 60-462 Poznań ul. Szarych Szeregów 27 moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z póź. zm.)

Podobne oferty