Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Operator maszyn CNC
PEKABEX
Poznań
pracownik fizyczny
18 godz. temu

Pekabex od 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech.  Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, to:

Operator maszyn CNC
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn CNC: wypalarka plazmowa Eckert 3D; CNC Kimla, ploter frezujący, materiały sklejka, guma,styropian,
  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji technicznej dla operacji wypalania i frezowania CNC, importowanie i przerabianie plików z DWG na pliki obsługiwane przez maszyny,
  • Ścisła współpraca z innymi pracownikami w celu poprawy wydajności i jakości wykonywanych operacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne - mile widziane,
  • Doświadczenie na stanowisku operator CNC – frezer lub podobne - mile widziane,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość programu DWG, programu sterującego  maszyną.
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex PREF S.A. z siedzibą przy 60-462 Poznań ul. Szarych Szeregów 27 moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z póź. zm.)

Podobne oferty