Najnowsze oferty pracy

  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
  • Pomocnik Maszynisty Fleksograficznego

    GRAFPOL B.M.Meszkes   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Wsparcie przy obsłudze maszyn drukujących.
Zobacz więcej ofert pracy

Operator maszyn offsetowych

Elanders Polska Sp. z o.o.
Płońsk
praca stacjonarna
1156 dni temu

Elanders Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Elanders Group działającego w kilkunastu państwach na kilku kontynentach.

W Polsce Elanders specjalizuje się w offsetowym druku rolowym, offsetowym druku arkuszowym oraz w druku cyfrowym w średnich i wysokich nakładach.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Płońsk

Obowiązki:
  • praca w czteroosobowej załodze na rozwijaku wstęgi papieru
  • przygotowanie i zakładanie rolek z papierem na rozwijak
  • obsługa pomp do farby drukarskiej, wymiana beczek z farbą oraz czyszczenie stanowiska
  • kontrola ilości i rodzaju dostarczanego na maszynę papieru
  • pomoc w wykonywaniu prac konserwacyjnych na maszynie
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w systemie 3 – zmianowym
  • Szkolenia i szansę na rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do wynagrodzenia
  • Świadczenia socjalne
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego