Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator maszyn sztancujących

August Faller Sp. z o.o.

Łódź

95 dni temu

Do naszego zakładu w Łodzi poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres zadań:
  • ustawianie maszyny sztancującej,
  • realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami,
  • dokumentowanie kontroli procesowych,
  • sprawdzanie list kontrolnych zlecenia,
  • dbanie o jakość wyrobów,
  • dbanie o utrzymanie czystości i porządku w obszarze roboczym,
  • dbanie o zapewnienie środków produkcyjnych, materiałów oraz wyposażenia stanowiska,
  • zgłaszanie awarii i zakłóceń pracy maszyn,
  • realizowanie planów czyszczenia i konserwacji maszyn,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku operatora maszyny sztancującej lub pomocnika operatora,
  • wysoka motywacja do rozwoju zawodowego,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - także w porze nocnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność rozwiązywania problemów.
Nasza oferta:
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karnet sportowy OK System,
  • karta przedpłacona Flexi Pass (kino, teatr, sport),
  • dopłata do wypoczynku  –  świadczenie finansowe,
  • świadczenie finansowe z okazji świąt Bożego Narodzenia,
  • kurs języka angielskiego w siedzibie  firmy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • przyjazna atmosfera pracy.

Firma August Faller

Firma August Faller KG należy do europejskiej czołówki specjalistów w branży opakowań dla przemysłu farmaceutycznego. W czterech zakładach w Niemczech, jednym w Danii oraz jednym w Polsce 1000 pracowników wytwarza rocznie 1,6 miliarda zadrukowanych pudełek, 1,6 miliarda ulotek do opakowań, 900 milionów etykiet samoprzylepnych i produktów wieloczęściowych. Jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw firma August Faller KG zawarła w swojej ofercie usługę opracowywania produktów uwzględniających indywidualne potrzeby Klientów. W ramach serwisu dla branży farmaceutycznej zapewnia swoim odbiorcom usługi logistyczne, konfekcjonowanie oraz dostarczanie systemów łańcuchów dostaw.

Cenimy sobie różnorodność. Jesteśmy otwarci na kandydatów w każdym wieku oraz na osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (660)
Wałbrzych (49)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (157)
Toruń (96)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1724)
Radom (75)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (24)