Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator maszyn

Grupa Progres

Łódź

172 dni temu

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 20 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 01/tol/18

Jeżeli poszukujesz stałej stabilnej pracy i oczekujesz od pracodawcy dobrego wynagrodzenia, to ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Łódź Dąbrowa

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakościowa produktu,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • dbanie o sprawny przebieg procesu produkcji,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,

Wymagamy:

  • dyspozycyjności,
  • chęci do pracy,
  • gotowości do podjęcia stałego zatrudnienia,
  • odpowiedzialności i rzetelności,
  • sprawności fizycznej

Oferujemy:

  • stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę!
  • atrakcyjne wynagrodzenie!
  • pracę od zaraz!
  • system pracy 3 zmianowy od poniedziałku do piątku,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę już po 3 miesiącach okresu próbnego!
  • pełne przeszkolenie, które przygotuje Cię do pracy!
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (841)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1766)
Radom (68)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (21)