Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator Maszyn

RADPOL S.A.

Człuchów

39 dni temu

Radpol S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Człuchów
Główny cel stanowiska:

Realizacja przydzielonych zadań produkcyjnych

Podstawowe zadania i obowiązki:
  • Realizacja przydzielonych zleceń produkcyjnych,
  • Bieżąca kontrola wykonania zlecenia pod względem ilościowym, jakościowym i terminowym,
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Przekazywanie próbek wytworzonego materiału do działu kontroli jakości,
  • Pakowanie wyrobów gotowych,
  • Raportowanie produkcji w systemie,
Wymagania:
  • Dokładność, systematyczność, sumienność, punktualność,
  • Motywacja do pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Pracę w polskiej, stabilnej i stale rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju finansowego,
  • Duże wsparcie merytoryczne na etapie obejmowania nowego stanowiska,
  • Szkolenia zawodowe i rozwojowe,
  • Pakiet świadczeń z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, zapomogi, pożyczki, bony na święta),
  • Dofinansowanie do nauki,
  • Benefity: nauka języka angielskiego lun niemieckiego na koszt pracodawcy, pakiet opieki medycznej, kartę multisport,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Poznaj

RADPOL S.A.

RADPOL istnieje od ponad 30 lat, obecnie zatrudnia 236 osób. Firma ma siedzibę w Człuchowie, 91 km od Bydgoszczy. Firma jest liderem na rynku wyrobów termokurczliwych. Udziały RADPOLU w krajowym rynku wyrobów termokurczliwych szacuje się na 50-70%. Spółka specjalizuje się w produkcji wyrobów z uszlachetnionego polietylenu na bazie własnych, unikalnych mieszanek materiałowych przystosowanych do obróbki sieciowania radiacyjnego. Dzięki technologii sieciowania elektronowego wyroby wykonywane z polietylenu posiadają tzw. „pamięć kształtu". Firma – jako jedyna w Polsce – posiada akcelerator elektronowy wykorzystywany na skalę przemysłową o energii 2 MeV służący do sieciowania radiacyjnego polietylenów.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn