Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator Maszyn

Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K.

Złotoryja

20 dni temu

Firma Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. k. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu  i produkcji pojemników transportowych. Obecnie trzon naszej produkcji stanowią pojemniki transportowe branży motoryzacyjnej, wykorzystywane przy produkcji w fabrykach najbardziej znanych europejskich koncernów jak Daimler-Benz, BMW czy Volkswagen.

W związku z dynamicznym wzrostem i optymalizowaniem organizacji przedsiębiorstwa poszukujemy do naszej lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Złotoryja

Główne zadania:

  • obsługa maszyn CNC (piła Kasto i/lub lasera i/lub plazmy) i urządzeń produkcyjnych, m.in.: nożyc uniwersalnych i gilotynowych, piły taśmowej ręcznej, szlifierki, wiertarki itp.;
  • bieżąca kontrola pracy maszyny,
  • kontrola wyrobu zgodnie z Planem kontroli,
  • obsługa narzędzi pomiarowych właściwych dla stanowiska, produktu i operacji,
  • staranna realizacji powierzonych zadań.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • nienagannego przebiegu pracy, rzetelności i dokładności w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA MEDICOVER
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • BONUS RELOKACYJNY
  • PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH
  • OWOCOWE ŚRODY
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędnym wymogiem dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: aplikacja@schneider-logistics.pl. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV dla potrzeb kolejnych rekrutacji do CV dołącz poniższą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi.

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest firma:

Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. sp. k.

ul. Krzywoustego 39

59-500 Złotoryja

Mają Państwo prawo do aktualizacji swoich danych lub wycofania zgody na przetwarzanie danych w naszej bazie.

Poznaj

www.schneider-logistics.pl

Firma Schneider Transport- und Lagerbehälter specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji pojemników transportowych i magazynowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy wiodącym niemieckim producentem pojemników siatkowych, który od ponad 50 lat przekonuje o swoim najwyższym poziomie jakościowym.

Produkujemy uniwersalne pojemniki siatkowe i nośniki ładunku, ale również specjalistyczne pojemniki transportowe i magazynowe dowolnej wielkości, poddawane obróbce powierzchniowej, dla firm z wymagających branż przemysłowych, np. przemysłu motoryzacyjnego, budowy maszyn i urządzeń, branży logistycznej i technologii urządzeń.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn