Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Maszynista Maszyn Introligatorskich Kraków
Operator Maszyny Introligatorskiej (falcerki, Kolbus lub Sigloch)

RECONNECT
Kraków
praca stacjonarna
1372 dni temu

W naszej Agencji Doradztwa Personalnego RECONNECT (www.reconnect.com.pl) wierzymy, że każdy ma swój wyjątkowy talent, który może być wykorzystywany w codziennym życiu zawodowym. Naszą misją jest usprawnianie działalności klientów poprzez wartość dodaną, którą wnoszą nasi kandydaci od pierwszego dnia swojej pracy.

W imieniu naszego Klienta, nowoczesnego zakładu poligraficznego z siedzibą w Krakowie poszukujemy specjalistów na stanowisko Operator Maszyny Introligatorskiej (falcerki, Kolbus lub Sigloch)).

Jeżeli poszukujesz stabilnego pracodawcy i posiadasz już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - zgłoś się! Czekamy na Twoje CV!

Miejsce pracy: Kraków

O firmie:

Naszym Klientem jest duży zakład poligraficzny, zlokalizowany w Krakowie, zajmujący się drukowaniem książek, albumów w oprawie twardej oraz miękkiej przy zachowaniu najwyższych standardów związanych z jakością oferowanych usług. Oprócz tego firma wykonuje: katalogi, foldery i ulotki reklamowe, plakaty i wszelkie wydawnictwa reklamowe.

Wieloletnie doświadczenie firmy pozwoliło wypracować wysokie standardy pracy, co przekłada się na zaangażowanie pracowników w zakresie wykonywanych obowiązków oraz długofalowej współpracy z firmą. Jeżeli szukasz stabilnego pracodawcy i zależy Ci na ciekawej pracy - ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • praca przy obsłudze maszyn introligatorskich: falcerek kasetowo - nożowych, Kolbus, Sigloch
  • przygotowanie i ustawienie maszyn zgodnie ze specyfiką zleceń
  • kontrola zgodności wyprodukowanych wyrobów z wymaganiami określonymi w dokumentach

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego Operator Maszyn Introligatorskich
  • dokładność, rzetelność oraz zaangażowanie

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie zmianowym: 6:00 - 14:00 i 14:00 - 22:00
  • pracę w stabilnej, dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w zgranym zespole doświadczonych specjalistów, chętnie dzielących się swoją wiedzą
  • w początkowym okresie pracy: wdrożenie i przeszkolenie