Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator maszyny szczotkującej

SALAG Sp. z o.o. S.K.

Suwałki

18 dni temu

Firma Salag - jeden z największych producentów listew przypodłogowych, paneli ściennych, podłogowych, tarasowych desek kompozytowych, właściciel wielu patentów i innowacyjnych rozwiązań systemowych poszukuje do swego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Suwałki

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyny szczotkującej deskę tarasową
  • Ustawianie parametrów maszyny
  • Wymienianie wałków szczotkujących
  • Podawanie materiału do maszyny
  • Dbanie o ciągłość produkcji
  • Sprawdzanie jakości szczotkowania

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe w kierunkach technicznych
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • System premiowy
  • Pakiet socjalno-sportowy
  • Dodatkowe ubezpieczenia grupowe
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn
Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Praca Operator Maszyn