Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Operator maszyny sztancującej Sanwa

DURABLE PL. Z O.O.
Szczecin
praca stacjonarna
5009 dni temu

Ogłoszenie numer: 108437, z dnia 2010-08-16

Firma zajmująca się produkcją artykułów biurowych poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyny sztancującej
  • Ustawianie szablonów

Wymagania

  • Praktyka na maszynach sztancujących,
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Znajomość zagadnień mechaniki maszyn, elektryki, pneumatyki i systemów sterowania,
  • Znajomość podstawowych programów komputerowych,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym,

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN