Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Operator Obrabiarki CNC

Schwinn Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4455 dni temu

Ogłoszenie numer: 190447, z dnia 2012-03-15

Największy na polskim rynku producent uchwytów meblowych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • samodzielna obsługa obrabiarko-tokarko-frezarki typ Hanwha XD26H, sterowanie Siemens CNC
  • praca w systemie dwuzmianowym
  • praca w młodym i miłym zespole

Wymagania

  • minimum wykształcenia zawodowe w zakresie obróbki metali
  • minimum 3-letnia, samodzielna praktyka zawodowa w okresie ostatnich 5 lat jako tokarz-frezer
  • mile widziane doświadczenie w pracy na maszynie Hanwha XD26H
  • samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • umowę o prace (okres próbny 3 miesiące)
  • pracę w młodym i sympatycznym zespole

Poznaj

Firma SCHWINN POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Nad Drwiną 4 zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz aluminium.