Operator / Operatorka produkcji
Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.
Legnica
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
5 dni temu

Dołącz do Toyota Boshoku Legnica i przekonaj się, że warto z nami budować firmę i swoją zawodową przyszłość.

Doceniamy naszych pracowników, ponieważ to ich wysiłek składa się na sukces całego przedsiębiorstwa.

Toyota Boshoku Legnica to zaufana firma odpowiedzialna społecznie, która wyprzedza czasy i trendy otwierając przyszłość dzięki wspólnym wysiłkom.

Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków

  • Przestrzeganie zasad BHP i Regulaminu Pracy
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Przestrzeganie ustalonych standardów pracy celem zapewnienia jakości wytwarzanego produktu
  • Zgłaszanie awarii i przestojów
  • Utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy (5S)

Wymagania

  • Chęć do pracy
  • Dokładność, sumienność i rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uczciwość
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Czyste i przyjazne warunki pracy
  • Premia roczna
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w Medicover; Karty Sportowej; Ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Dofinansowanie do dojazdów
  • Bogaty pakiet świadczeń z funduszu socjalnego: Wczasy pod gruszą, becikowe, bony świąteczne itp.
  • Program Toyota Family – preferencyjny leasing i zakup samochodów Toyota dla Pracowników;
  • Program Rekomendacji Pracowników
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w doświadczonym zespole współpracowników, ekspertów w dziedzinie

Poznaj

Głównym procesem technologicznym w Toyota Boshoku Legnica jest przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtryskiwania. Wysokiej jakości maszyny i urządzenia przetwórcze pozwalają na produkcję precyzyjnych elementów wykonanych z tworzyw poliamidowych i polipropylenowych. Kolejnym z procesów jest termoformowanie, za pomocą którego produkowane są filtry powietrza wykonane z tkanin poliestrowych, oraz proces produkcji filtrów papierowych.