Operator / Operatorka Urządzenia

NOWEL SP. z o.o.

Legionowo

18 dni temu

NOWEL Sp. z o.o. jest rodzinną firmą. Przekazywana przez pokolenia pasja w tworzeniu pieczywa w połączeniu z fachową wiedzą pozwala na zastosowanie w naszym zakładzie produkcyjnym nowoczesnych i sprawdzonych technologii. Kluczowy dla rozwoju firmy jest ponad 300 osobowy zespół współpracowników, dzięki którym po oferowane przez nas pieczywo każdego dnia chętnie sięgają konsumenci w Polsce i zagranicą.

 

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator / Operatorka Urządzenia
Miejsce pracy: Legionowo


Osobom zatrudnionym na tym stanowisku oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i prawie stuletnią tradycję z innowacyjną technologią,
  • rozwój własnych kompetencji oraz wzbogacanie doświadczenia zawodowego,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • darmowy transport pracowniczy z Płońska, Nasielska, Pułtuska.

Do głównych zadań na tym stanowisku należy:

  • obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład wyznaczonego obszaru linii produkcyjnej,
  • operowanie elektronicznymi panelami dotykowymi oraz innym sprzętem komputerowym.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym,
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze linii produkcyjnych będzie dodatkowym atutem,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne bądź gotowość do ich wykonania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Przesłanie do NOWEL Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez NOWEL Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Poznaj

NOWEL

NOWEL Sp. z o.o. jest rodzinną firmą. Przekazywana przez pokolenia pasja w tworzeniu pieczywa w połączeniu z fachową wiedzą pozwala na zastosowanie w naszych dwóch zakładach produkcyjnych nowoczesnych i sprawdzonych technologii. Wsparciem dla rozwoju firmy jest ponad 300 osobowy zespół współpracowników, dzięki którym po oferowane przez nas pieczywo każdego dnia chętnie sięgają konsumenci w Polsce i zagranicą.

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Praca Pracownik Operator Produkcji